Aliuminio-stiklo konstrukcijos

Aprašymas

Aliuminis aukštos kokybės ir patvari medžiaga, kuri puikiai išsaugo savo vertę, yra unikali dėl savo lankstumo ir plataus siūlomų spalvų pasirinkimo. Pagrindinė priežastis, dėl kurios daugelis statytojų šiai medžiagai teikia pirmenybę, yra tolygi išvaizda, sudėtingiausios techninių sprendimų galimybės ir platus įstiklinimo formatų pasirinkimas.

Galime pasiūlyti standartinio ir nestandartinio dizaino gaminius iš įvairių tiekėjų profilių, tokių, kaip „Schüco“, „Reynaers“, „Sapa“ tiekiamų sistemų.

Aprašymas

Efektyvi šiluminė ir garso izoliacija, nesudėtinga eksploatacija, saugumas.

Aprašymas

Atsparumas aplinkos poveikiui ir klimatiniams veiksniams, lengvas varstymas, ilgas eksploatacijos laikas ir funkcionalumas.

Aprašymas

Padidinta patalpų erdvė ir vietos taupymas, plačios panaudojimo galimybės, efektyvi šilumos izoliacija, saugumas, platus varstymo tipų pasirinkimas.

Aprašymas

Lengvumas ir tvirtumas, plačios užpildų (stiklų, stiklo paketų, plokščių) pasirinkimo galimybės, garso izoliacija ir atsparumas ugniai.

Aprašymas

Pastovumas, sandarumas, saugumas, efektyvi šilumos ir garso izoliacija, lankstūs architektūriniai sprendimai, plačios užpildų (aklinų ir skaidrių stiklo paketų, termoplokščių, įvairių konstrukcijų ir varstymo langų ir durų ir kt.) pasirinkimo galimybės.

Aprašymas

Natūralus šviesos šaltinis, taupantis elektros energijos sąnaudas, architektūriniai sprendimai, geros šiluminės savybės, stabilumas.

Aprašymas

Gyvenamosios erdvės praplėtimas,  ryšys su gamta bet kuriuo metų laiku, formų įvairovė, architektūra, dizaino kūrybos laisvė.

Aprašymas

Patvarios, lengvos,  siaurų profilių konstrukcijos, kurios suteikia maksimaliai išnaudotas būsto erdves, papildomą komfortą, šilumą, saugumą, apsaugą nuo aplinkos taršos ir poveikio, triukšmo.

Susisiekite norėdami užsakyti

[contact-form-7 id=”698″]