Gaminiai

Berėmis stiklas

Aprašymas

Konstrukcijai naudojama 10-12 mm grūdintas stiklas
Naudojami įvairūs stiklo atspalviai
Galimi įvairūs tvirtinimo variantai, su atotampomis, taškinis tvirtinimas prie karkaso (medis, metalas ir tt.), su stiklo prispaudėjais prie konstrukcijos
Galima naudoti laminuotą stiklą

Aprašymas

Pagrinde konstrukcijoms naudojama 10 mm grūdintas stiklas, tačiau galima naudoti 12 mm ir laminuotus stiklus.

Pertvarų stiklas gali būti matinis, tonuotas, skaidrus, su šilkografija dažytas). Jeigu nėra pageidaujamos spalvos, ją galima išgauti su spalvotų plėvelių pagalba, kurios klijuojamos ant stiklo.

Įmonė siūlo tik patikimų gamintojų furnitūra, kaip „Dorma“, „Casma“, „CDA“ ir kitos.

Galimos įvairios konfiguracijos pertvarų, su varstomomis, stumdomomis, automatinemis durimis.

Galimos transformuojamos pertvaros į pasirinktą pusę.

Taip pat įmanomas stiklo statymas į apatinį profilį

Aprašymas

Dažniausiai naudojama 10-12 mm grūdintas stiklas ir 88.4 mm -1010.4 mm laminuotas stiklas, tačiau galimas įvairus stiklo storių parinkimas pagal reikalaujamus saugumo reikalavimus.
Turėklų stiklai gali būti matiniai, tonuoti, skaidrūs, su šilkografija (dažyti)
Siūlome įvairiausius stiklo turėklus, su statramsčiais iš nerūdijančio plieno, medžio, aliuminio arba dažyto plieno.

Taip pat siūlome turėklus be statramsčių. Juose yra naudojamas taškinis tvirtinimas į perdangos kraštą

Aliuminio-stiklo konstrukcijos

Aliuminis aukštos kokybės ir patvari medžiaga, kuri puikiai išsaugo savo vertę, yra unikali dėl savo lankstumo ir plataus siūlomų spalvų pasirinkimo. Pagrindinė priežastis, dėl kurios daugelis statytojų šiai medžiagai teikia pirmenybę, yra tolygi išvaizda, sudėtingiausios techninių sprendimų galimybės ir platus įstiklinimo formatų pasirinkimas.

Galime pasiūlyti standartinio ir nestandartinio dizaino gaminius iš įvairių tiekėjų profilių, tokių, kaip „Schüco“, „Reynaers“, „Sapa“ tiekiamų sistemų.

Aprašymas

Efektyvi šiluminė ir garso izoliacija, nesudėtinga eksploatacija, saugumas.

Aprašymas

Atsparumas aplinkos poveikiui ir klimatiniams veiksniams, lengvas varstymas, ilgas eksploatacijos laikas ir funkcionalumas.

Aprašymas

Padidinta patalpų erdvė ir vietos taupymas, plačios panaudojimo galimybės, efektyvi šilumos izoliacija, saugumas, platus varstymo tipų pasirinkimas.

Aprašymas

Lengvumas ir tvirtumas, plačios užpildų (stiklų, stiklo paketų, plokščių) pasirinkimo galimybės, garso izoliacija ir atsparumas ugniai.

Aprašymas

Pastovumas, sandarumas, saugumas, efektyvi šilumos ir garso izoliacija, lankstūs architektūriniai sprendimai, plačios užpildų (aklinų ir skaidrių stiklo paketų, termoplokščių, įvairių konstrukcijų ir varstymo langų ir durų ir kt.) pasirinkimo galimybės.

Aprašymas

Natūralus šviesos šaltinis, taupantis elektros energijos sąnaudas, architektūriniai sprendimai, geros šiluminės savybės, stabilumas.

Aprašymas

Gyvenamosios erdvės praplėtimas,  ryšys su gamta bet kuriuo metų laiku, formų įvairovė, architektūra, dizaino kūrybos laisvė.

Aprašymas

Patvarios, lengvos,  siaurų profilių konstrukcijos, kurios suteikia maksimaliai išnaudotas būsto erdves, papildomą komfortą, šilumą, saugumą, apsaugą nuo aplinkos taršos ir poveikio, triukšmo.

Plastiko-stiklo konstrukcijos

Tai optimalus kainos ir kokybės santykis.

Galime pasiūlyti standartinio ir nestandartinio dizaino, plataus spalvų spektro gaminius iš įvairių tiekėjų profilių, tokių, kaip „Schüco“, „KBE“ ir kitų, tiekiamų sistemų.

Mūsų siūlomuose gaminiuose naudojami vokiški „Roto“ , „Siegenia“ apkaustai, kurie pasižymi tvirtumu patikimumu ir aksesuarų gausa.

Aprašymas

Puikios garso ir šilumos izoliavos savybės, išbandyta kokybė, patugus naudojimas ir lengva priežiūra.

Aprašymas

Skirtingus reikalavimus atitinkančios durų sistemos, labai geros garso ir šilumos izoliacinės savybės, gera apsauga,  lengvas naudojimas ir priežiūra, naujausi uždarymo ir apsaugos mechanizmai.

Aprašymas

Padidinta patalpų erdvė ir vietos taupymas, plačios panaudojimo galimybės, efektyvi šilumos izoliacija, saugumas, platus varstymo tipų pasirinkimas.

Susisiekite norėdami užsakyti

[contact-form-7 id=”698″]